Dárkové poukazy


Připravili jsme si pro Vás NABITÝ ZÁŽITEK a vybere si každý. Od základního poukazu pro jednu osobu až po hodinovou NORRIS střílečku pro dva. Čeká na vás Instruktor, který vám vše skvěle vysvětlí, ukáže a samozřejmě poradí. Využijte prostory naší moderní střelnice třeba i na oslavu či Team Building.

 

Poukaz vhodný pro 1 osobu. Připřaveno pro vás bude: dohled instruktora, pronájem střelnice na 30 minut, zapůjčení dvou zbraní, dvou terčů a 50ks nábojů řáže 9mm LUGER, instruktážní školení, bezpečnostní sluchátka i brýle.

Cena: 1390,- Kč

Poukaz vhodný pro 1 osobu. Zakoupením dárkového poukazu získáváte naše služby v rozsahu: dohled instruktora, pronájem střelnice na 1 hodinu, zapůjčení tří zbraní, tří terčů a 68ks nábojů, instruktážní školení, bezpečnostní sluchátka i brýle.

Cena: 1890,- Kč

 

Ve dvou se to lépe táhne a tento poukaz je proto určen pro 2 osoby. Zakoupením dárkového poukazu získáváte naše služby v rozsahu: dohled instruktora, pronájem střelnice na 1 hodinu, zapůjčení 6 zbraní, 5 terčů a 72ks nábojů, instruktážní školení, bezpečnostní sluchátka i brýle.

Cena: 2490,- Kč

S tímto poukazem se jistě nebudete nudit, protože vystřílet 148 nábojů nebude žádná hračka. NORRIS je určen pro 2 osoby. Zakoupením dárkového poukazu získáváte naše služby v rozsahu: dohled instruktora, pronájem střelnice na 1 hodinu, zapůjčení 6 zbraní, 5 terčů a 148ks nábojů, instruktážní školení, bezpečnostní sluchátka i brýle.

Cena: 2990,- Kč

 

PODMÍNKY POUŽITÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU (dále jen DP):

  • DP opravňuje držitele k čerpání uvedené služby.
  • Termín čerpání je nutno domluvit dle provozní doby minimálně 1 měsíc předem.
  • DP nelze směnit za hotovost.
  • Střelci plně zodpovídají za škody způsobené nad rámec běžného opotřebení a jsou povinni používat ochranné pomůcky.
  • Všichni návštěvníci střelnice jsou povinni řídit se provozním řádem, bezpečnostními předpisy a pokyny správce střelnice.Kde nás najdete?

Střelnice hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci