Otevírací doba únor 2018

Všední dny 11:00-20:00.   Víkend 09:00-17:00.   Každé pondělí ZAVŘENO. Pro více informací klikni na "DETAIL"

Detail

Zbrojní průkazy

Zájemce připravíme a zvýšíme šance uspět u zkoušky z odborné způsobilosti. Proškolíme jak absolutní začátečníky, tak i zkušené střelce.

Detail

Střelba s instruktorem

Máte touhu si střelbu vyzkoušet, ale obáváte si vzít zbraň, kterou jste v ruce nikdy nedrželi?

Detail

Základní kurz manipulace a střelby z krátké palné zbraně


Představujeme vám NOVINKU na poli střeleckých kurzů, která je připravena na míru široké veřejnosti. 

Základní kurz manipulace a střelby z krátké palné zbraně je určen jak pro nemajitele zbrojních průkazů, tak pro začínající střelce. Kurz poskytuje také základní informace pro každého, kdo uvažuje o absolvování zkoušek odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu.

Obsah kurzu je rozdělen na část teoretickou, ve které se účastníci seznámí se základní teorií potřebnou k ovládání zbraně. Poté následuje praktická část věnovaná manipulací se zbraní, ovládání zbraně a mířené střelbě na terč.

Po absolvování kurzu účastník zná teoretické základy k použití zbraně. Umí zasáhnout terč na základní vzdálenost 10–15 metrů včetně nuceného přebití z různých druhů krátkých palných zbraní. Každý uchazeč obdrží certifikát o absolvování kurzu na naší střelnici.

Kurz je veden zkušenými instruktory, kteří mají dlouholeté zkušenosti se střeleckou přípravou nejen na komerční střelnici, ale také z terénu díky několikaletému působení v bezpečnostních složkách Policie České republiky a Armády České republiky. V současné době také spolupracujeme s předními instruktory střelecko-taktických kurzů v ČR.

Aktuální termín kurzu: neděle 18. března, 10:00-16:00 hodin

Délka kurzu je 5-6 hodin a koná se ve Střelnici v hale POLÁRKA Frýdek-Místek. Účastníkům doporučujeme vzít si s sebou pohodlné oblečení a pevnou outdoorovou nebo sportovní obuv. Instruktoři seznámí účastníky nejdříve se základní teorií potřebnou k ovládání zbraně. Následující praktická část kurzu je zaměřena na manipulaci se zbraní, ovládání zbraně a samozřejmě také proběhne mířená střelba na cíl.

Omezený počet účastníků kurzu - max. 6, nabízí prostor pro vzájemnou výměnu zkušeností a diskuse v úzkém kruhu osob se společným zájmem.

Cena kurzu je 2 400 Kč na osobu (včetně DPH) a zahrnuje: teorii, praktickou výuku, vlastní střelbu z vybraných zbraní, vodu a kávu po dobu kurzu

Přihlášky prosím zasílejte e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Do přihlášky uveďte dále prosím: jméno a příjmení, zda jste držitelem zbrojního průkazu a své předchozí zkušenosti se střelbou: Žádné / Začátečník / Pokročilý. Minimální počet osob na kurzu je 4, při nenaplnění kapacity bude kurz zrušen.
Přihlášky: pan Lukáš Tileček, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Informace: http://strelnice.halapolarka.cz/

Otevírací doba

Pondělí Zavřeno
Úterý 11:00 - 20:00
Středa 11:00 - 20:00
Čtvrtek 11:00 - 20:00
Pátek 11:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 17:00
Neděle 09:00 - 17:00

Kde nás najdete?

Střelnice hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci